fbpx

1985 yılında sektöre girmiş olan şirketimiz, bu alandaki lider konumunu ve ilk olma özelliğini koruyarak sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Güvenilir, dürüst ve ilkelerinden asla sapmadan her daim üst düzey güven ile sizlere destek sağlamaktan gurur duymaktayız. 0 yerli sermaye ve özgür hizmet anlayışımız ile birlikte sektörün ilk hizmet veren emlak firmalarından biri olarak, bu konuda edindiğimiz tecrübelerle sizlere profesyonel bir destek sunmaktayız.

Sürekli olarak gelişen ve hızlı bir değişim gösteren dünyanın tüm şartlarına ayak uydurarak, attığı sağlam adımlar eşliğinde sektörün tüm ihtiyaçlarını en doğru karşılığını sağlıyoruz. Farklı projelerde arazi derleme çalışmaları, ön fizibilite çalışması; yatırım projelerinin belirlenme aşaması, bu konuda planlama ve yeni yatırım bölgeleri ortaya çıkarma gibi tüm işlemleri bünyemizdeki uzman kadro ile gerçekleştirmekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana büyük bir tecrübe sahibi yönetim kurulu ve deneyimli teknik kadro ile birlikte, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak birbirinden farklı projelerde sorumluluk almak suretiyle; nitelikli yapıları üst düzey bir anlayış içerisinde üretmekteyiz.

Bugüne kadar elde ettiğimiz sağlam referanslar eşliğinde Trakya bölgesindeki uzman kadromuz ile birlikte inovasyon çalışmaları dahilinde, sizlere en iyi hizmeti sağlamak ve her daim en doğrusunu sunmak için hizmetimizi sürdürmekteyiz. 25 yıllık engin tecrübemiz, dinamik ve işin uzmanı kadromuz ile birlikte, çok sayıda proje uygulamasını üstlenmiş olmakla gurur duymaktayız.

Open chat
Bilgi almak istiyorum!