fbpx

Neden Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmalısınız?

Gelişen Ekonomi

800 milyar ABD Dolarını aşan GSYİH, yıllık% 5’i aşan reel GSYİH büyüme tahminleri, 153 milyar ABD Dolarına ulaşan ağır ihracatı ile dünyanın 17. en büyük ekonomisi, Türkiye’yi gayrimenkul yatırımı için ideal ülke yapıyor.

Büyük, Dinamik Nüfus

Turkey has a population of about 82 million, over 60% of which is part of the younger generation. These young people are beter placed to set up businesses and support the expansion of the Turkish economy. In extra, changing customs and traditions in the country mean that younger people are leaving parental homes earlier and setting out on their own.

4 2

Düşük Vergiler ve davet

Herhangi bir yatırımcı, çeşitli sektörlerde teşvikler sunan bir ülkeye yatırım yapmak isteyecektir. Türkiye çeşitli alanlarda teşvikler sunuyor, kurumlar vergisi oranları% 33’ten% 20’ye düşürüldü.

Büyük İç Pazar

Türkiye, kalabalık ve öğrenilmiş nüfus nedeniyle yerel olarak çok büyük bir pazara sahiptir. Turist girişleri 2012 yılında 32 milyon turistle zirveye ulaştı. Bu, emlak geliştiricileri için ideal bir yatırım fırsatı yaratıyor.

İyi Altyapı

İyi gelişmiş hava, kara ve deniz taşımacılığı, gelişmiş enerji sektörü ve ulaştırma ve haberleşmede son derece gelişmiş teknolojik altyapı, Türkiye’yi güvenli ve karlı yatırım yapılacak yer olarak diğer gelişmekte olan ülkelerin çok önüne koymaktadır.

Open chat
Bilgi almak istiyorum!