fbpx


Neden Türkiye’de Gayrimenkule Yatırım Yapmalı?

Türkiye yaklaşık 783.562 km²’lik çok geniş bir alanı kaplamaktadır. Bu, geliştirme için çok fazla potansiyel olduğu anlamına gelir. Türk gayrimenkul sektörü son on yılda muhteşem bir büyüme kaydetti.

İstanbul, Avrupa’da gayrimenkul yatırımı için en cazip şehir seçilirken, Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı açısından en karlı 3. ülke konumunda.

Büyük iç pazar ve hızla gelişen ekonomik rakamlar, Türkiye’nin iş kurmak ve gayrimenkul satın almakla ilgilenen yabancı yatırımcılar için giderek daha popüler bir seçenek haline gelmesini sağlamıştır.

Daha fazla küresel şirket ve yabancılar ticari ve konut amaçlı gayrimenkul talep ettikçe, son yıllarda ev ve ofis talebinde artış oldu. Yüksek turist sayısı yüksek potansiyeli göstermektedir. Özellikle Türkiye’de emlak yatırımı ve iş kurma.

tr-passaport-citizenship

HIZLI TÜRK VATANDAŞLIĞI

Ekibimiz dünya çapında önde gelen yatırımcılar, aile şirketleri, bankalar, yatırım şirketleri, işletmeler ve özel müşterilere kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Avrupa’nın en karlı ve güvenli gayrimenkul pazarlarından birine sahip olan Türkiye’de $250.000 değerinde bir gayrimenkul yatırımı yaparak “Yatırımla Vatandaşlık Programı” kapsamında 3 ay içerisinde Türk vatandaşlığına sahip olabilirsiniz.

  • Beklentilerinizi bizimle paylaşın
  • Size özel kişiselleştirilmiş çözümler sunalım
  • Hemen bir ücretsiz ilk danışma görüşmesi planlayabilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞIN

Open chat
Bilgi almak istiyorum!